Filtruj według

KOLOR

KOLOR

Obroża materiałowa dla psa

Twój czworonóg uwielbia spacery? W takim razie wygodna obroża jest absolutnie niezbędna! W naszej ofercie znajdziesz obroże materiałowe dla psa, które sprawdzą się w przypadku każdego psiaka. Te mniejsze będą czuć się komfortowo, ponieważ dzięki niewielkiej wadze obroży będzie im po prostu wygodniej. Pieski lękliwe będą bezpieczne, ponieważ do obroży możesz łatwo zaczepić adresatkę w razie, gdyby coś go wystraszyło i pupil czmychnął. Z kolei psy bardzo aktywne będą mogły szaleć do woli, ponieważ nasze obroże materiałowe dla psów są niezwykle trwałe. Na pewno się nie uszkodzą, nie przetrą i nie sprawią czworonogowi dyskomfortu w trakcie spaceru!

 

Obroża materiałowa dla psa – zaufany sklep

 

Sami kochamy wszystkie czworonogi, dlatego doskonale wiemy, jak bardzo zależy Ci na jakości akcesoriów, które kupujesz. Jednak wybierając zakupy w naszej ofercie, możesz zbyć pewien, że kupujesz najlepszy możliwy produkt! Obroża materiałowa dla psa wykonana jest z niezwykle wytrzymałych taśm. Do tego zastosowane odblaski zwiększają widoczność po zmroku, a więc i bezpieczeństwo pupila. Chromowane i spawane czarne okucia zapewniają niezawodność w użytkowaniu, podobnie zresztą jak wytrzymała czarna klamra. Do tego dochodzi regulowana konstrukcja, dzięki której idealnie dopasujesz rozmiar do potrzeb, a także… możliwość prania w pralce! Dzięki temu bez trudu wyczyścisz obrożę nawet po najbrudniejszym spacerze!

 

Obroże materiałowe dla psa to jeden z naszych hitów

 

Obroża to podstawowy element wyposażenia każdego psa. Pełni kilka funkcji, w tym zapobiega ucieczkom, ułatwia kontrolowanie psa na smyczy, umożliwia przypięcie identyfikatora z danymi właściciela, czy zapewnia wygodę podczas codziennych aktywności. I wiesz co? Obroże materiałowe dla psa z każdego z tych zadań wywiązują się doskonale! Nie mogło być zresztą inaczej, ponieważ do naszej oferty dobieramy wyłącznie modele, nad którymi pracowali ludzie, którzy doskonale znają się na swojej pracy! A do tego… po prostu kochają psiaki!

 

Do tego dajemy Ci szeroki wybór poszczególnych obroży, w tym:

 

obroże wodoodporne dla psa ,

obroże skórzane dla psa .

 

Obroża materiałowa dla psa to dobry wybór

 

Nie da się ukryć, że wybór odpowiedniej obroży dla swojego pupila ma ogromne znaczenie dla samego komfortu czworonoga. Pomyśl teraz o koszuli z twardym kołnierzykiem, który Cię gryzie i obciera – koszmar, prawda? A teraz pomyśl, że Twój ukochany pupil może cierpieć w ten sposób o wiele mocniej i to na każdym spacerze! U nas taka sytuacja nie ma prawa się zdarzyć. Każda obroża materiałowa dla psa wykonana jest z materiałów, które nie obcierają i nie sprawiają pupilowi dyskomfortu na spacerach. To Twoja gwarancja, że każde wyjście z psiakiem będzie udane!

 

Chcesz wiedzieć więcej? W takim razie przeczytaj nasz artykuł: „Jaka obroża dla psa? Sprawdź, czym się różnią!”

 

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry