Naszą misją jest ciągłe zwiększanie poczucia bezpieczeństwa, komfortu i wygody naszych milusińskich - z zachowaniem wzajemnego szacunku do przestrzeni zwierzaka i jego właściciela.

LALAZOO to polska marka, która powstała w odpowiedzi na potrzeby naszych milusińskich.

Jeśli chcesz aby Twój przyjaciel poczuł się wyjątkowo, a jednocześnie marzy ci się odzyskanie miejsca w ulubionym fotelu - koniecznie sprawdź naszą ofertę legowisk!;)

Uwaga - testowane na zwierzętach i działa ;)

W naszej ofercie znajdziesz bogatą ofertę LEGOWISK DLA PSÓW i KOTÓW-  drobiazgowo zaprojektowanych  - produkowanych w Polsce, z wysokiej jakości materiałów tapicerskich od rodzimych producentów.

Ciągle szukamy nowych inspiracji, łączmy różne faktury i struktury materiałów, aby uzyskać ciekawy i piękny efekt wizualny nie zapominając o komforcie użytkowania naszych zwierzaków.

Wszystkie produkty oferujemy w kilku rozmiarach, dzięki czemu milusiński każdej rasy i rozmiaru znajdzie wygodne posłanie. Bogata kolorystyka natomiast pozwoli dopasować legowisko nie tylko do charakteru każdego zwierzaka, ale również do wnętrza mieszkania i indywidualnego stylu jego właściciela. Jeśli jednak nie znajdziecie Państwo odpowiedniego rozmiaru lub kompozycji kolorystycznej zapraszamy do kontaktu, a zrealizujemy indywidualny i idealnie dopasowany projekt.

Nasze posłania wykonujemy z bardzo wytrzymałych tkanin tapicerskich odpornych na zadrapania i zawilgocenia - co pozwala na ich użytkowanie nie tylko w domu, ale także na balkonie lub tarasie.

Natomiast wysokiej jakości wypełnienie zapewnia komfort leżakowania przy jednoczesnej gwarancji braku odkształceń.

Bardzo łatwo można usunąć wszelkie zabrudzenia za pomocą wilgotnej szmatki, łatwo się je odkurza, a w razie konieczności legowiska można wyprać w 30stopniach.

To wszystko sprawia, że nasze produkty będą służyć niezawodnie przez długi czas, a zwierzak nie będzie musiał przyzwyczajać się i przekonywać do nowego miejsca i zapachu.

Z pewnością wybierze nasze legowisko zamiast Twojej kanapy czy ulubionego fotela! ;)

W naszej ofercie znajdziecie również wysokiej jakości, designerskie elementy psiej i kociej garderoby. Urocze bandanki, eleganckie muszki, a także piękne i wygodne obroże oraz smycze, które z pewnością podkreślą charakter każdego pupila oraz zadadzą szyku na każdym spacerze ;)

Uwaga - wszystkie produkty testowane na zwierzętach! ;)

Poznajcie oto BORO - nasz przeuroczy główny tester i oficjalny Ambasador marki LALAZOO! ;)