Transport psa

Dla wielu z nas psy są pełnoprawnymi członkami rodziny, więc kiedy planujemy podróż samochodem, często towarzyszą nam również nasi wierni pupile. Jednak transport psa w samochodzie wymaga odpowiednich przygotowań i dbałości o bezpieczeństwo zarówno dla nas, jak i dla naszego czworonoga. Jak robić to bezpiecznie? W Lalazoo mamy na to swoje sposoby! W naszej ofercie znajdziesz wszystko, co niezbędne, aby w sposób bezpieczny i wygodny przewozić psa w samochodzie. Pamiętaj, że chodzi nie tylko o to, aby pies nie czuł się komfortowo – choć to również ważne, ponieważ redukuje stres pupila. Najważniejsze, aby czworonogów miał stabilną pozycję. Pies nie może swobodnie biegać po samochodzie – to niebezpieczne dla kierowcy, współpasażerów, ale także samego psa, który przy lekkiej nawet stłuczce, czy gwałtownym hamowaniu, może zrobić sobie ogromną krzywdę.

 

Transport psa – sprawdź ofertę sklepu Lalazoo

 

Zanim wyruszymy w podróż, musimy zapewnić psu odpowiednią przestrzeń w samochodzie. Istnieje kilka opcji, takich jak specjalne transportery, siatki oddzielające część pasażerską od bagażowej lub specjalne pasy bezpieczeństwa dla zwierząt. Wybór zależy od preferencji psa i rozmiaru samochodu, ale ważne jest wybranie odpowiednich akcesoriów do transportu psa. A takie znajdziesz w sklepie Lalazoo! U nas możesz liczyć na:


- Foteliki do samochodu dla psa, 


maty dla psa, 


czy foteliki do samochodu dla psa 2w1. 

 

Na jakie propozycje możesz u nas liczyć? Wszystkie transporty wykonane są z trwałych, ale jednocześnie wygodnych materiałów. Nie ma mowy o tym, aby coś psa obcierało, czy sprawiało mu dyskomfort, a tym bardziej ból. Chcesz stworzyć w aucie odgrodzoną przestrzeń dla psa? Wybierz taką matę, która jest montowana zarówno do zagłówków przednich foteli, jak i i tylnej kanapy Twojego auta, tworząc bezpieczną przestrzeń dla zwierzaka. Przy tym zapobiega jego przemieszaniu i jednocześnie chroni tapicerkę samochodu. A dodatkowo z łatwością wyczyścisz ją po transporcie zwierzaka!

 

Transport psa może być łatwy!

 

W trakcie jazdy zawsze trzeba zadbać o bezpieczne zabezpieczenie psa. Jeśli korzystasz z transportera lub siatki oddzielającej, upewnij się, że są one odpowiednio zamocowane, aby uniknąć przypadkowego przemieszczania się podczas hamowania lub skręcania. Jeśli używasz pasa bezpieczeństwa dla zwierząt, upewnijmy się, że jest on odpowiednio dopasowany do rozmiaru psa i zamocowany do specjalnego zaczepu w samochodzie – dzięki temu naprawdę unikniesz poważnego wypadu. W Lalazoo wychodzimy z założenia, że lepiej być mądrym przed szkodą. Tobie również to radzimy! Zwłaszcza że z odpowiednimi akcesoriami transport psa naprawdę może być łatwy – tylko spójrz na naszą ofertę!

 

Jednocześnie pamiętaj o tym, że psiak męczy się szybciej niż my. Długie podróże samochodem mogą być męczące zarówno dla nas, jak i dla naszego psa – nawet, jeśli zapewnisz czworonogowi najlepsze i najwygodniejsze siedzisko. Dlatego ważne jest, aby co jakiś czas robić regularne przerwy na spacery i odpoczynek. Podczas przerw pozwól psu się wyszaleć, załatwić swoje potrzeby fizjologiczne i napić się wody. Szczególnie jeśli za oknem jest upał.

 

Z akcesoriami do przewożenia psa podróż jest bezpieczniejsza

 

Przewożenie psa w samochodzie to odpowiedzialne zadanie, które wymaga odpowiednich przygotowań i uwagi. Zapewniając swojemu psu komfort i bezpieczeństwo podczas podróży, tworzysz warunki, które pozytywnie wpływają na jego zdrowie i sam komfort. Pamiętajmy, że pies to członek rodziny, więc traktuj go z troską i dbałością również w trakcie podróży samochodem. Zwróć też uwagę na to, że odpowiednio zabezpieczony pies w trakcie jazdy dużo mniej się stresuje – dzięki temu w trakcie jazdy łatwiej zaśnie i zabrudzi pojazdu. Inną zaletą mat samochodowych dla psów jest to, że nawet jeśli pies zwymiotuje w trakcie jazdy (choroba lokomocyjna dotyczy nie tylko ludzi), to nie zabrudzi tapicerki. Wystarcz, że wyciągniesz matę i umyjesz ją pod bieżącą wodą. I tyle! Samochód, mata i pies będą gotowe do dalszej jazdy w komfortowych warunkach. Możesz nam wierzyć!

 

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry