Zabawki dla psa

W Lalazoo kochamy wszystkie psiaki, małe i duże. Dokładnie analizujemy ich potrzeby, aby móc komponować najlepszą ofertę! Oczywiście nie mogło zabraknąć również… zabawek dla psów! Dlaczego zabawki dla psa są tak ważne? Zacznijmy od tego, że to niezbędna fizyczna i psychiczna stymulacja. Zabawki dostarczają psom nie tylko rozrywki, ale również stymulują ich ciało i umysł. Psy to zwierzęta, które potrzebują regularnej aktywności fizycznej i mentalnej, a zabawki dla psów są świetnym sposobem na dostarczenie im tej stymulacji. Zabawa z zabawką pozwala psu wykazać się naturalnymi instynktami, biegać, skakać, gryźć i łapać. Zwłaszcza jeśli jest to zabawka zaprojektowana przez ludzi, którzy mają doświadczenie w psiej behawiorystyce. I na takie propozycje możesz liczyć w naszej ofercie!

 

Zabawki dla psa – szeroki wybór w sklepie Lalazoo!

 

Zabawki dla psa realnie ułatwiają życie naszych pupili. Przykłady? Choćby zapobieganie nudzie i lękom separacyjnym. Zabawki dla psów są szczególnie ważne, gdy zostawiamy naszego pupila samemu w domu. Dostarczanie psu odpowiednich zabawek pomaga zapobiegać nudzie i lękom separacyjnym, przez które nasze psiaki niewyobrażalnie się stresują, a przez to szczekają, drapią drzwi, czy niszczą meble. Zabawki dla psów zapewniają im rozrywkę i możliwość skupienia na czymś uwagi, utrzymując je aktywnymi i zainteresowanymi podczas naszej nieobecności. Możesz nam wierzyć, że dzięki temu będziesz o wiele spokojniejszy, gdy będziesz musiał wyjść z domu na dłużej. Twój psiak również!

 

Zabawki dla psa pomagają również zadbać o zdrowie pupili. W jaki sposób? Niektóre zabawki dla psów zostały zaprojektowane specjalnie w celu wspierania zdrowia jamy ustnej, np. gryzaki dla psów. Gumowe zabawki do żucia pomagają oczyścić zęby psa poprzez usuwanie płytki nazębnej i zapobieganie powstawaniu kamienia nazębnego. Dodatkowo, żucie zabawek może pomóc w ukojeniu bólu związanego z ząbkowaniem u szczeniąt. W ofercie sklepu Lalazoo znajdziesz gryzaki, które są wytrzymałymi zabawkami masującymi dziąsła psiaka. Zabawka jest w kształcie kości z szarpakiem – wykonana z dwóch rodzajów tworzywa, idealna dla zębów szczeniaka, jak i psiaka w kwiecie wieku. Można ją wysmarować pastą smakową lub włożyć karmę, zapewniając przy tym zajęcie i zabawę na długi czas, a dodatkowo odpowiednio wyprofilowane wypustki zapobiegają gromadzeniu się płytki nazębnej oraz kamienia!

 

Zabawki dla psa pomagają pupilowi się uspokoić

 

Bardzo często nasze wyjścia z domu są dla psa stresujące. Co pomoże na złagodzenie stresu i lęków? Zabawki mogą pomóc psom w radzeniu sobie z tymi czynnikami. Dla niektórych psów zabawka może stanowić formę terapii, która odwraca ich uwagę od stresujących sytuacji. Gryzienie i żucie zabawki może działać jak naturalny środek przeciwbólowy i przynosić psu poczucie ukojenia. Dobrym przykładem są maty węchowe dla psów. Tego typu zabawki zajmują uwagę na naprawdę długo. Z jednej strony pomagają mu się odstresować, zaś z drugiej rozwijają jego węch. Można śmiało powiedzieć, że to 2w1! Warto również dodać, że w naszej ofercie znajdziesz wyjątkowe maty węchowe. W przeciwieństwie do większości dostępnych mat na rynku – nasze są szyte (nie plecione), co sprawia, że można je składać, dzięki czemu zajmują mniej miejsca niż standardowe maty i zdecydowanie łatwiej je przechowywać!

 

Zabawki dla psów to zawsze dobry wybór!

 

Wspólne zabawy z zabawkami pomagają w budowaniu więzi między psem a właścicielem – o tym wie każdy miłośnik czterech łapek... Interakcja podczas zabawy wzmacnia relację, umożliwia komunikację i wspólne czerpanie przyjemności. Zabawki mogą być również używane do treningu psa i nauki poleceń, co dodatkowo wzmacnia więź między psem a właścicielem. Zwłaszcza że z zabawek możecie korzystać zarówno w domu, jak i na spacerach. W ten sposób wspólnie spędzony czas będzie wartościowy. Z doświadczenia wiemy, że wspólna zabawa z psem pozwala się zrelaksować nawet po najtrudniejszym dniu w pracy. Tobie również to polecamy. Zwłaszcza że Twój psiak tylko na tym skorzysta!

 

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry