Klatka drewniana dla psa

Klatka drewniana dla psa nie jest niczym złym. Pod warunkiem, że jest odpowiednio wykorzystywana. Pamiętaj, że nie może służyć pupilowi jako miejsce do odbywania kary. Wręcz przeciwnie – musi być dla niego miejscem odpoczynku i odstresowania się. Dzięki temu świetnie sprawdzi się do przewożenia psa, czy zapewnienia mu azylu na wakacjach. Chodzi o to, że pies w obcym miejscu może się bać lub stresować – znajoma drewniana klatka dla psa, w której może się skryć, pozwoli mu poczuć się pewniej. Będzie mieć w niej znajome zapachy, czy miłe skojarzenia z domem. Do tego klatki kennelowe są rekomendowane rzez psich behawiorystów. Często z ich pomocą pracuje się nad psimi problemami behawioralnymi, np. lękiem separacyjnym. Jesteś ciekawy naszej oferty? W takim razie rzuć okiem na nasze propozycje!

 

Klatka drewniana dla psa – sprawdź nasze propozycje!

 

W ofercie naszego sklepu zebraliśmy świetne propozycje, które powstały z myślą o psich potrzebach. Możesz więc liczyć na to, że wybrana klatka drewniana dla psa będzie trwała i bezpieczna. Warto dodać, że nasze propozycje prezentują się naprawdę pięknie! Posiadają m.in. ozdobne i stylowe okucia z frezowanymi brzegami. Do tego sama konstrukcja jest niezwykle trwała, nie ma tutaj mowy o uszkodzeniu, czy niebezpiecznych elementach, które mogłyby zrobić psu krzywdę. Do tego drewniana klatka dla psa wykonana jest z naturalnego drewna sosnowego, któremu zawdzięcza pięknie widoczną strukturę drewna. To będzie więc nie tylko miejsce dla pupila, ale także ozdoba pomieszczenia!

 

Klatka drewniana dla psa ze sklepu dla czworonogów

 

Drewniana klatka dla psa to nasza odpowiedź na wątpliwej klasy propozycje dostępne na rynku. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby tak skomponować ofertę, by trafiała do nawet najbardziej wymagających opiekunów… i oczywiście samych pupili. Warto dodać, że wnętrze każdej klatki drewnianej dla psów zabezpieczamy olejem do drewna na bazie naturalnych olejów i wosków roślinnych, które są bezpieczny dla ludzi i zwierząt. Do tego każda klatka dla psa drewniana dostępna jest w różnych rozmiarach. Dobierzesz więc model zarówno dla mniejszego psiaka, jak i naprawdę dużego! Możesz również liczyć na naszą pomoc i fachowe wsparcie na każdym etapie zakupów.

 

Więcej o klatkach kennelowych dowiesz się z naszego artykułu: Klatka kennelowa dla psa. Pomaga, czy szkodzi? 

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry