Miski dla psa

Miski dla psa to absolutna podstawa wyposażenia. Nie zalecamy jednak wybierania byle jakich propozycji! Na rynku niestety można znaleźć masę misek, które są… beznadziejne, mówiąc wprost. Najczęstsze wady? Choćby wykonanie z blaszanych materiałów, które w trakcie jedzenia hałasują, strasząc psa i stresując go. O przykrych konsekwencjach jedzenia w stresie nie będziemy nawet wspominać. Inne wady? Miski dla psa wykonane z materiałów, które trudno utrzymać w czystości. To nie tylko niewygodne dla opiekuna (doszorowanie niektórych misek graniczy z cudem), ale tez mało higieniczne dla samego pupila.

 

Miski dla psa – bezpieczne modele!

 

W sklepie Lalazoo możesz liczyć wyłącznie na sprawdzone propozycje. Kochamy psiaki, dlatego w naszej ofercie umieszczamy tylko wyjątkowe akcesoria. Wymieńmy kilka zalet naszych misek dla psów:

 

  1. Czystość – nasze miski dla psów są łatwe do czyszczenia, a więc do codziennego utrzymania w czystości. W ten sposób można zapobiec rozwojowi bakterii i innych drobnoustrojów, które mogą powodować infekcje, choroby, czy zatrucia pokarmowe.

  2. Pojemność – zadbaliśmy o różne pojemności do wyboru po to, abyś mógł wybrać odpowiednią wielkość miski dla swojego psa. Dzięki temu możesz kontrolować ilość jedzenia, jaką Twój pies spożywa, co może zapobiec nadwadze.

  3. Wygoda – zadbaliśmy o miski dla psów z antypoślizgową podstawą, które są bardziej stabilne i nie przesuwają się podczas jedzenia lub picia. Dzięki temu Twój pies nie będzie miał trudności z jedzeniem i nie będzie się niepotrzebnie stresować.

  4. Wytrzymałość – zebrane przez nas propozycje są wytrzymałe, dzięki czemu służą naprawdę długo. Nie musisz się więc obawiać, że po kilku miesiącach będziesz musiał wymienić miskę dla psa na nową. Takie numery to nie u nas!

 

Odpowiednia miska dla psa i poidełko należą do podstawowego wyposażenia każdego opiekuna. U nas możesz liczyć na najlepszy wybór!

 

Miska dla psa ze sprawdzonego sklepu

 

Sam widzisz, że nasza oferta nie jest duża – nie jesteśmy fanami zalewania Klientów masą propozycji, które tak naprawdę niczym się od siebie nie różnią. Wolimy dobrać do kategorii mniej produktów, za to takich, które naprawdę wyróżniają się jakością. Do tego możesz liczyć na różne rodzaje, w tym na:

 

 

A to wciąż nie wszystko! Do tego dochodzą miski dla psa na stojaku, czy podwójne miski dla psa. Te drugie umożliwiają nalanie wody oraz nałożenie jedzenia. Z kolei miski dla psa na stojaku po prostu ułatwiają spożywanie posiłków. Miski na stojaku są wyższe niż zwykłe miski na podłodze, co oznacza, że Twój pies może jeść w wygodnej pozycji bez konieczności schylania się do ziemi. Ta pozycja może pomóc w poprawie trawienia u psów, zwłaszcza u tych, którzy mają skłonność do przełykania powietrza podczas jedzenia. Do tego miski na stojaku są stabilne i nie przesuwają się, co oznacza, że Twój pies nie będzie miał trudności z jedzeniem lub piciem, a miska pozostanie na swoim miejscu.

 

Miska spowalniająca jedzenie psa w naszej ofercie

 

A może Twój pupil ma problem ze zbyt łapczywym jedzeniem? W takim razie miska spowalniająca jedzenie dla psa również będzie strzałem w dziesiątkę! Tego typu modele zapobiegają przejadaniu się – miska spowalniająca jedzenie pomaga zapobiec przejadaniu się psa poprzez zmuszenie go do jedzenia wolniej. To z kolei może pomóc w zapobieganiu problemom z trawieniem, takim jak wymioty, biegunka czy skręt żołądka. Do tego wolniejsze jedzenie pozwala psu na lepsze rozdrobnienie pokarmu, co ułatwia trawienie i wchłanianie składników odżywczych.

 

Wolniejsze jedzenie może również pomóc w kontrolowaniu ilości spożywanego jedzenia i zapobieganiu nadwadze. To może być szczególnie korzystne dla psów, które mają tendencję do jedzenia zbyt szybko i jedzenia zbyt dużych porcji. Do tego absorbuje uwagę psa, co może być pomocne w nauce zostawiania psa samego. Sam widzisz, że taki gadżet może być naprawdę pomocny! Na szczęście teraz wszystkie niezbędne akcesoria dla swojego pupila znajdziesz w jednym miejscu – w sklepie Lalazoo!

 

Miski dla psa – duże i małe!

 

Nie ważne, czy w Twoim domu gości malutki pinczerek, czy pokaźny owczarek – w naszej ofercie znajdziesz miskę odpowiedniej wielkości. Duża miska dla psa? A może podwójna miska dla psa dla większej wygody? Szukasz miski, którą możesz zabrać w plener, np. na wycieczkę, czy długi spacer? A może szukasz maty, która zajmie uwagę psa, żeby mógł się nieco zmęczyć? O tym zresztą napisaliśmy artykuł na naszym blogu, który możesz przeczytać: „Jak wyciszyć psa? Wypróbuj te sprawdzone sposoby” .

 

Sam widzisz, że w naszej ofercie możesz liczyć na wszystko, czego potrzebuje Twój psiak, aby prawidłowo się rozwijać! A jeśli masz jakiekolwiek pytania, czy kłopoty z wyborem odpowiedniej miski, to śmiało się z nami kontaktuj. Na pewno odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości!

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry