Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Smycze dla psa

Wiele osób traktuje wybór smyczy dla psa, jako coś banalnego. A to ogromny błąd! Kiepskiej jakości smycze dla psa potrafią czasem przynieść więcej złego niż dobrego… Mogą się przecież szybko brudzić, niszczyć, czy nawet sprawiać dyskomfort ukochanemu pupilowi. Kolejną kwestią jest fakt, że smycze dla psa niskiej jakości mogą się zerwać. A taka sytuacja, szczególnie w przypadku lękliwego psa wystraszonego nagłym dźwiękiem, może okazać się tragiczna w skutkach. Właśnie dlatego postanowiliśmy iść zupełnie inną drogą, w naszej ofercie skupiając wyłącznie najlepsze smycze dla psa. Te łączą w sobie wszystkie najważniejsze cechy. Możesz być pewien!

 

Smycze dla psa – bezpieczeństwo przede wszystkim

 

Smycze dla psa muszą wyróżniać się jakością. Chodzi przecież o to, aby pies na smyczy czuł się bezpiecznie i komfortowo. Tylko wtedy spacer będzie mu się kojarzyć z czymś przyjemnym i wartym wyczekiwania. Wiele problemów behawioralnych z czworonogiem bierze się właśnie stąd, że w trakcie spaceru pupil nie może się odpowiednio wyszaleć. Wtedy staje się sfrustrowany – zupełnie jak dziecko! Zwróć zresztą uwagę, jak zachowują się poszczególne psy na smyczy. Niektóre idą rozluźnione, zupełnie, jakby jej nie czuły. I o to chodzi! Pies nie może czuć się uwięziony na smyczy – wręcz przeciwnie. Smycz musi dawać psu poczucie bezpieczeństwa. Jakby jego opiekun mówił mu: jestem cały czas przy tobie, nie musisz się niczego bać… No dobrze, troszkę się rozgadaliśmy, ale kochamy psiaki i dostarczanie im odpowiednich akcesoriów traktujemy jak misję. Smycze dla psa z naszej oferty to udowadniają!

 

Smycze dla psa – sklep dla szczęśliwych czworonogów!

 

Smycze dla psa muszą wyróżniać się kilkoma cechami. Niestety, ale wiele propozycji dostępnych na rynku nie spełnia oczekiwań wymagającego opiekuna. W naszym sklepie zebraliśmy smycze dla psów, które wyróżnia:

 

- maksymalną trwałość (zarówno na uszkodzenia mechaniczne, ciągnięcie, jak i niekorzystne warunki pogodowe),

- wygodę użytkowania (nie tylko dla psiaka, ale też dla opiekuna),

- piękne, żywe kolory, które nie tracą swojego uroku nawet po dłuższym użytkowaniu!

 

Możesz być pewien, że wybierając propozycję z naszej oferty, stawiasz na bezpieczeństwo swojego pupila. Pamiętaj, że pies bez smyczy narażony jest na szereg zagrożeń. Ale pies w kiepskiej jakości smyczy również nie może czuć się pewnie. Sami mieliśmy do czynienia z setkami smyczy dla psów, dlatego doskonale wiemy, jak odróżnić propozycje nienadające się do użytku.

 

Smycz dla psa, która robi różnicę

 

W naszej ofercie zebraliśmy najróżniejsze propozycje. Smycz dla dużego psa? Nie ma problemu – będzie trwała i wygodna dla opiekuna. Smycz dla małego psa? Najmniejsze psiulki również znajdą coś dla siebie! Chodzi przecież o taką smycz dla psa, która nie będzie zbyt ciężka, a jednocześnie zachowa swoją trwałość. Do tego możesz liczyć na modele wodoodporne, czy przepinane. Również na smycz do samochodu dla psa. Zależało nam na tym, aby stworzyć różnorodną ofertę, która zaspokoi oczekiwania wszystkich opiekunów. Sami kochamy nasze psiaki i szukamy dla ich najlepszych akcesoriów. Wiemy, że Ty również!

 

Sprawdź smycze dla psów z zaufanego sklepu

 

Wierzymy, że każdy pies zasługuje na smycz dobrej jakości. Jak rozpoznać taki model? Nasze smycze to połączenie wysokiej estetyki wykonania i miękkości materiału z wysoką odpornością na zerwanie. Do tego smycze dla psów są odporne na wodę. To niezwykle ważne, ponieważ w naszym klimacie spacery w deszczu, czy śniegu są baaardzo częste! Smycz kiepskiej jakości po kilku takich spacerach może całkowicie przetrzeć materiał. A tutaj zaczyna się spore ryzyko zerwania, nie wspominając o tym, że całość będzie po prostu brzydko wyglądać. Do tego możesz liczyć na smycze dla psów aktywnych, które uwielbiają ruch i mają w zanadrzu naprawdę dużo energii. Pamiętaj, że Twój psiak Ci o tym nie powie, ale dobrej jakości smycz naprawdę będzie robić mu różnicę. Zobaczysz to po jego uśmiechniętej minie na kolejnym spacerze!

 

 

Jest 15 produktów.

Pokazano 1-15 z 15 pozycji

Aktywne filtry