Zbieraj Lalapunkty!

i kupuj nimi wymarzone produkty!

Za każde zamówienie zrealizowane w naszym sklepie otrzymasz punkty. Przy pierwszym zamówieniu automatycznie rejestrujesz się jako unikalny Klient, a adres e-mail jest Twoim identyfikatorem. W potwierdzeniu otrzymasz hasło oraz login do swojego Konta na serwisie. Dzięki temu po każdym zakupie punkty są dodawane do Twojej puli!

Punkty przyznawane są automatycznie. Za każde wydane na produkty 10 złotych zdobywasz 1 punkt.  Dzięki temu każde zrealizowane zamówienie przybliża Cię do atrakcyjnych zniżek i bonusów. 

ZASADY PROGRAMU są proste:

 • za każde wydane 10 zł otrzymujesz 1 punkt na Twoje konto. 1 punt = 0,10 pln rabatu na Twoje kolejne zakupy.
 • Nie musisz się rejestrować w programie, by zbierać punkty. Wystarczy, że zawsze logujesz się na swoje konto podczas zakupów w naszym sklepie.
 • Punkty naliczają się automatycznie po każdym zrealizowanym zamówieniu i widoczne są na Twoim koncie w dziale MOJE PUNKTY LOJALNOŚCIOWE.
 • Za zamówienie zrealizowane rozumiemy opłacone i wysłane (obowiązuje tu data wpływu należności od klienta, bądź zaksięgowania wpłaty dokonanej za pobraniem przez kuriera ).
 • Punkty nie przeterminowują się i są zawsze gotowe do wykorzystania
 • Jak wymienić punkty na prezenty?

ZALOGUJ SIĘ do konta klienta.

 1. ZALOGUJ SIĘ do konta klienta.
 2. W panelu konta przejdź do działu MOJE PUNKTY LOJALNOŚCIOWE.
 3. Upewnij się, ile punktów zgromadziłeś. Świetnie! Teraz czekają Cię same przyjemności.
 4. Kliknij MOJE KUPONY Z PUNKTÓW LOJALNOŚCIOWYCH -> tam sprawdzisz ilość oraz status swoich punktów, a za pośrednictwem butonu PRZEKSZTAŁĆ MOJE PUNKTY NA BON O WARTOŚCI -> jednym kliknięciem przekształcisz je w kupon rabatowy do wykorzystania przy kolejnych zakupach
 5. Gotowe!  Rabat zostanie dodany do Twojego koszyka, a punkty zostaną automatycznie pobrane z Twojego konta.