Filtruj według

KOLOR

KOLOR

WIELKOŚĆ RASY

WIELKOŚĆ RASY

Adresówki dla psa

Wyobraź sobie ten okropny moment: jesteś na spacerze ze swoim pupilem. Ten, choć zwykle nie uciekał na spacerach, wystraszony nagłym dźwiękiem instynktownie rzuca się do ucieczki. Nie reaguje na Twoje wołanie, tylko ucieka. Przecie to koszmar każdego opiekuna! Właśnie dlatego tak ważne jest przypięcie do obroży, czy szelek adresówki dla psa. I to nie byle jakiej adresówki. Ta musi być odpowiednio trwała, żeby się nie oderwała, czy po prostu nie zniszczyła. Przecież od tego może zależeć zdrowie, czy życie czworonoga! Jeśli pies się zgubi i nie będzie mieć przy sobie adresówki, to nawet przy najlepszych chęciach znalazcy możesz go nigdy nie odzyskać. Przecież skąd mógłby mieć do Ciebie kontakt? No właśnie! My nie wyobrażamy sobie tych nerwów towarzyszących utracie ukochanego pupila. Właśnie dlatego w naszej ofercie zebraliśmy trwałe i czytelne adresówki dla psów.

 

Adresówki dla psa – trwałe, wygodne i estetyczne

 

Często adresówki nie spełniają swojej funkcji, ponieważ wykonane są z kiepskiej jakości materiałów, które ulegają przetarciu, czy nawet się zrywają, a to może realnie stwarzać zagrożenie dla czworonoga. Niestety, ale do zagubienia psa najczęściej dochodzi przypadkiem – nikt tego nie planuje i nie sposób czasem temu zapobiec. Na spacerze może przecież wydarzyć się tyle losowych sytuacji… Jednak odnalezienie psa w dużej mierze zależy od tego, jak mocna adresówka dla psa będzie przypięta do obroży. Tak, ten detal może decydować o odnalezieniu pupila. Wychodzimy z założenia, że lepiej być mądrym przed szkodą, zwłaszcza w tym przypadku.

 

Sprawdź adresówki dla psów z naszej oferty

 

Wszystkie adresówki dla psa z naszej oferty możesz z łatwością przyczepić do obroży. Jednocześnie możesz zbyć pewien, że nie będą przeszkadzać pupilowi w trakcie wesołego hasania na spacerze. W razie potrzeby możesz je także zamocować na szelkach – to naprawdę proste, a zapięcie jest trwałe i nie ma możliwości, aby samo z siebie się urwało. Dzięki temu masz absolutną gwarancję, że psiak będzie bezpieczny, a Ty poczujesz się na spacerze bardziej komfortowo. Dzięki temu będziesz mógł puścić swojego czworonoga w lesie, czy na łące. Dzięki temu ten się wybiega i wyszaleje, a Ty nie będziesz się stresować, że zaginie bez wieści.

 

Adresówka dla psa grawerowana w naszej ofercie

 

Adresówka dla psa grawerowana? W naszym sklepie możesz liczyć na propozycje, które wykonane są z najwyższą starannością. Doskonale wiemy, jak ważne jest to małe, niepozorne akcesorium. Jednocześnie poza swoją praktyczną funkcją adresówka dla psa również… po prostu doskonale się prezentuje! U nas kupisz wysokiej jakości propozycje z trwałym napisem, które sprawdzą się podczas spacerów nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Nie musisz obawiać się o to, że z czasem napis zejdzie, zmyje się, czy wyblaknie. Adresówka dla psa będzie Wam służyć naprawdę długo!

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry