Filtruj według

KOLOR

KOLOR

WIELKOŚĆ RASY

WIELKOŚĆ RASY

Szelki easy walk dla psa

 

Co wyróżnia szelki easy walk? Przede wszystkim fakt, że zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o psach ciągnących na smyczy, a także tych wyjątkowo silnych, czy wyrywnych. Główna różnica tkwi w ich budowie. W tym przypadku zapięcie do smyczy znajduje się nie na grzbiecie, a na przodzie klatki piersiowej. Po co? Ponieważ ten prosty patent sprawia, że gdy pies próbuje ciągnąć smycz, jest automatycznie hamowany i obracany w stronę właściciela. Po kilku próbach pies rozumie, że ciągnięciem nic nie zdziała. Trzeba tu jednak od razu podkreślić, że szelki easy walk nie powodują bólu ani dyskomfortu. Dzięki temu są dużo lepszym wyborem niż narzędzia silnie awersyjne jak kolczatka, czy dławik, których absolutnie nie popieramy.

 

Szelki easy walk to wybór dla ciągnących psów

 

Nasz sklep powstał z miłości do zwierząt, co widać po naszej ofercie. Dodajemy do niej jedynie sprawdzone i przemyślane propozycje. Szelki easy walk dla psa są idealne dla treningu psów ciągnących. Jednocześnie są bardzo dobrze dopasowane do kształtu i rozmiaru psa – duży zakres regulacji obu pętli pozwala na dokładne dopasowanie szelek. Warto też podkreślić, że wszystkie modele wykonane są z trwałych i łatwych w czyszczeniu materiałów. Dzięki temu pozostaną śliczne naprawdę długo, nawet w przypadku wyjątkowo krnąbrnych psiaków! Kolejnymi zaletami są mocne klamry zapinające, które dają pewność, że pupil nie uwolni się z szelek w najmniej oczekiwanym momencie, np. gdy się czegoś nagle wystraszy, oraz mocne stalowe kółka zapewniające bezpieczeństwo w każdej sytuacji. Szelki easy walk to dobry wybór dla wymagających czworonogów!

 

Szelki easy walk – sklep miłośników czworonogów

 

Na jakie propozycje możesz liczyć w naszej ofercie? Wszystkie szelki easy walk to efekt pracy najlepszych specjalistów od psiej anatomii oraz psich zachowań. Efekt był tego warty, ponieważ szelki easy walk naprawdę ułatwiają spacery z trudniejszym psem, który ciągnie i wyrywa do przodu. Warto jednak podkreślić, że tego typu szelki lepiej używać ze smyczą zwykłą, nie z automatyczną. To będzie wygodniejsze zarówno dla Ciebie, jak i pupila. Kolejna ważna kwestia związana z bezpieczeństwem, to odblaski. W naszej ofercie możesz liczyć na modele, które posiadają dobrze widoczne odblaski, które ułatwią spacery nawet po zmroku!

 

Szelki dla psa easy walk są trwałe i piękne

 

Dobrze wiemy, że pupile też mają swój gust i chcą dobrze wyglądać na spacerach. :) A mówiąc nieco poważniej – w sklepie Lalazoo znajdziesz szelki dla psa easy walk, które wyróżniają się wysoką jakością wykonania. Zależało nam na tym, aby były piękne, trwałe i praktyczne. I trzeba przyznać, że to połączenie się udało, co pokazują setki pozytywnych opinii i rekomendacji naszych produktów! Szelki easy walk dla szczeniaka będą zdecydowanie dobrym wyborem. Podobnie jak dla psów większych. Ogromną zaletą jest łatwe i szybkie zakładanie, które nie stresuje czworonoga. Nie jesteś pewien, jaki wybrać, aby Twój pupil czuł się swobodnie, a jednocześnie nie miał zbędnych „luzów”? W takim razie po prostu się z nami skontaktuj. Na pewno pomożemy Ci wybrać szelki easy walk dla psa, które sprawdzą się najlepiej!

 

 

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry