STYLOWA APASZKA DLA PSA. JAK WYBRAĆ MODEL, W KTÓRYM TWÓJ PUPIL BĘDZIE PREZENTOWAĆ SIĘ NAJLEPIEJ?

STYLOWA APASZKA DLA PSA. JAK WYBRAĆ MODEL, W KTÓRYM TWÓJ PUPIL BĘDZIE PREZENTOWAĆ SIĘ NAJLEPIEJ?

 (11)    0

  RADY I PORADY NA PIESKIE SPRAWY

Stylowa apaszka dla psa. Jak wybrać model, w którym Twój pupil będzie prezentować się najlepiej?

Nie tylko ludzie lubią modę! Czworonogi, podobnie jak my, posiadają swoje ulubione akcesoria, do których się przywiązują. Mowa tu nie tylko o wszelkiego rodzaju zabawkach i gryzakach, ale również o chustach. Dobrze dobrana apaszka dla psa nie tylko podkreśla urodę pupila, może go także ochronić przed nieprzyjemnymi sytuacjami. Mowa tu oczywiście o yellow dog project, który zabezpiecza psiaka i jego właściciela przed niechcianym kontaktem z innymi ludźmi i zwierzakami. Szukasz stylowej apaszki dla psów? Podpowiemy Ci, na co zwrócić uwagę przy wyborze!

Apaszka dla psa – zwróć uwagę na zapięcie

Dobre zapięcie apaszki dla psów przekłada się bezpośrednio na komfort użytkowania. Jeżeli chcesz, aby Twój pupil czuł się wygodnie w wybranej przez Ciebie bandanie, koniecznie podczas zakupu, zwróć uwagę na to, w jaki sposób chusta jest zapinana. Modele działające na zasadzie zacisku mogą zbyt mocno krępować ruchy pupila, nie mówiąc już o ograniczeniu swobodnego oddychania, czy wkręcania sierści w zacisk.

Jakie zapięcie apaszki dla psów jest najwygodniejsze w noszeniu? Naszym zdaniem na szczególną uwagę zasługuje chromowany regulator, który nie tylko pozwala na odpowiednie dopasowanie obwodu chusty do szyi Twojego pupila, ale gwarantuje również komfortowe nakładanie apaszki. Pamiętaj jednak, aby przed zakupem dokładnie zmierzyć obwód szyi pupila! Dobrze wyposażony sklep posiada szeroką rozmiarówkę modeli, dzięki czemu Twój zakup zawsze będzie strzałem w dziesiątkę!

Czy kolor apaszki dla psów ma znaczenie?

Jednym z najważniejszych czynników, który ma decydujący wpływ na podjęcie decyzji o zakupie konkretnego modelu, jest właśnie kolor. Ten powinien być zawsze związany z charakterem Twojego czworonoga. Jeżeli psiak posiada łagodne usposobienie, możesz postawić na stonowane kolory i delikatne wzory. Te bardziej nasycone świetnie sprawdzają się w przypadku aktywnych psiaków. Nie tylko podkreślają ich przebojowy charakter, ale sprawiają również, że zwierzak jest bardziej widoczny. Dzięki temu możesz mieć pewność, że nie zgubi się, np. podczas spaceru po lesie.

W przypadku psiaków, które nie lubią kontaktu z innymi zwierzętami, bądź ludźmi, najlepiej sprawdzi się żółta chusta, wpisująca się w yellow dog project.

Ciekawostka!

Organizacja „Projekt żółty pies” została założona w 2012 r. Głównym założeniem yellow dog project była prośba o to, aby każdy, kto będzie chciał pogłaskać Twojego pupila, najpierw zapytał Cię go zgodę. Inicjatywa stała się na tyle popularna, że obecnie znana jest w ponad 40 krajach!

Apaszka dla psa w kolorze żółtym może pomóc Ci ochronić Twojego pupila przed niechcianym kontaktem. Jest to szczególnie ważne, jeżeli psiak reaguje agresją lub strachem na dotyk ze strony obcych. Przygarnąłeś psiaka ze schroniska i chcesz, aby nie bał się podczas pierwszych wspólnych spacerów? Żółta chusta może Ci w tym pomóc!

Apaszki dla psów z odblaskiem zwiększą Wasze bezpieczeństwo

Wybierając chustę dla psiaka, warto zdecydować się na model z wszytym odblaskiem. Takie zabezpieczenie zwiększa widoczność zarówno Twoją, jak i pupila podczas wieczornych spacerów. To jedno z rozwiązań, na które szczególnie warto zwrócić uwagę podczas zakupu. Odblask w kształcie psiej łapki nie tylko zwiększy Wasze bezpieczeństwo, ale też będzie prezentować się fantastycznie. Co Wy na to?

 (11)    0

Your comment has been sent successfully. Thanks for comment!
Leave a Comment
Captcha