PSIAK PODCZAS ŚLUBU. CZY MOŻE WYGLĄDAĆ ELEGANCKO?

PSIAK PODCZAS ŚLUBU. CZY MOŻE WYGLĄDAĆ ELEGANCKO?

 (10)    0

  RADY I PORADY NA PIESKIE SPRAWY

Psiak podczas ślubu. Czy może wyglądać elegancko?

Coraz więcej par decyduje się na ślub w plenerze. I dobrze! Organizacja uroczystości na świeżym powietrzu to doskonała okazja do tego, aby zabrać ze sobą ukochanego pupila. Ten nie tylko będzie czuł się lepiej przy swoim właścicielu, ale może stać się także jedną z ciekawszych weselnych atrakcji. Jak przyszykować psiaka do uroczystości, aby prezentował się elegancko? Pomogą Ci w tym wyjątkowe ozdoby dla psa na ślub!

Pies na ślubie i sesji zdjęciowej

Oddawanie psiaka pod opiekę rodziny lub znajomych na czas wielogodzinnego świętowania może być dla malucha stresującym przeżyciem. To także dodatkowe zmartwienie dla właściciela, który zamiast skoncentrować się na dobrej zabawie, rozmyśla o swoim czworonożnym przyjacielu. Z kolei wesela w plenerze umożliwiają zabranie psiaka na uroczystość. To rozwiązanie, na którym korzystają zarówno właściciele, jak i sam czworonóg. Sprawa wygląda podobnie w przypadku sesji zdjęciowych. Fotografie z udziałem psiaków stanowią unikalną pamiątkę, która zawsze będzie powodować uśmiech na twarzach właścicieli. Zwłaszcza że nasze pupile są przecież członkami rodziny!

Warto zadbać więc o to, aby psiak, jak każdy gość weselny, prezentował się odświętnie. Pamiętaj jednak o tym, aby zachować umiar! Całkowite przebieranie malucha w ubranka może krępować ruchy i powodować dyskomfort. Najlepszym rozwiązaniem są więc drobne ozdoby dla psa na ślub, np. w formie akcentu przy szyi.

Elegancka obroża dla psa to wygodne i szykowne rozwiązanie

Pies na ślubie zawsze przykuwa uwagę gości. Warto więc wyposażyć go w elegancką ozdobę, przyszykowaną specjalnie na tę okazję. Wybór masz tutaj ogromny. Elegancka obroża dla psa z białymi różami i drobnymi wstążkami to doskonała propozycja dla szczupłych czworonogów z krótką, lśniącą sierścią. Niewielkie ozdoby przy szyi sprawiają, że pupil wygląda szykownie i odświętnie.

Elegancka obroża dla psa doskonale zdaje egzamin nie tylko podczas uroczystości ślubnej, ale także wesela i sesji zdjęciowej. Drobne ozdoby nie krępują ruchów malucha ani nie powodują dyskomfortu – a co za tym idzie, nie stresują psiaka. Dzięki temu możesz liczyć na wyjątkowe zdjęcia i dobrą zabawę weselną z udziałem ukochanego czworonoga.

Ozdoby dla psa na ślub – stylowa bandana

Jeżeli Twój psiak posiada grubą, puchatą sierść i obawiasz się, że drobne kwiaty przy obroży nie będą zbyt widoczną ozdobą, warto sięgnąć po inne rozwiązanie. Równie wygodną dla czworonoga propozycją może być stylowa bandana w formie krawatki z muchą, inspirowana eleganckim smokingiem. Pies na ślubie z taką ozdobą na pewno przykuje uwagę wszystkich gości! Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby Twój pupil nosił ją podczas świąt, eleganckiej wizyty gości lub stylowych sesji zdjęciowych. Możesz nam wierzyć, że niektóre psiaki to urodzeni eleganci!

A czy Ty zabrałeś kiedyś swojego czworonoga na wesele? Koniecznie daj nam znać, jak psiak zachowywał się podczas uroczystości i jakie ozdoby dla psa na ślub dla niego przygotowałeś!

 (10)    0

Your comment has been sent successfully. Thanks for comment!
Leave a Comment
Captcha