Nasz sklep korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze sklepu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.

zamknij
ODBLASKOWE AKCESORIA DLA PSA

  RADY I PORADY NA PIESKIE SPRAWY

Odblaskowe akcesoria dla psa. Zadbaj o bezpieczeństwo pupila

Bezpieczeństwo zwierzęcia powinno być priorytetem dla każdego opiekuna. Przykładem mogą być spacery. Za pasem jesień, a później zima – w tym okresie bardzo szybko robi się ciemno. Jak zadbać o to, aby pupil w trakcie spaceru był bezpieczny? Mamy na to sposób: odblaski dla psa!

Odblaski dla psa – czy warto na nie postawić?

Akcesoria odblaskowe to jeden najlepszych sposobów na zwiększenie widoczności ludzi późną porą. Ale czy odblaski dla psów sprawdzają się równie dobrze? Wychodząc z czworonogiem na spacer, zwłaszcza w pobliżu ruchliwej ulicy, warto pamiętać o tym, że nawet największy pies jest niższy od dziecka. Kierowcy samochodów, jadąc wieczorową porą, odruchowo szukają wzrokiem obiektów wyższych niż 120 cm. Dlatego psiaki są stosunkowo mało dla nich widoczne.

Jeżeli chcesz zadbać o bezpieczeństwo swojego pupila, warto postawić na odblaski dla psów, które w znacznym stopniu ułatwiają ich zauważenie (zarówno przez kierowców, jak i właścicieli, np. po zerwaniu psiaka ze smyczy). To absolutna podstawa bezpiecznego, wieczornego spaceru!

Stylowa apaszka dla psa z odblaskiem? My jesteśmy na tak!

Odblaski dla psów nie kojarzą się ze stylowymi akcesoriami, dodającymi pupilom uroku. My jednak jesteśmy zdania, że bezpieczeństwo i design można ze sobą połączyć. Przykładem może być apaszka dla psa z odblaskiem w kształcie stylowej łapki. Decydując się na akcesoria zwiększające bezpieczeństwo pupila, można przecież sięgnąć po rozwiązania, które dodadzą maluchowi zarówno uroku, jak i elegancji.

Jakie gadżety sprawdzą się tutaj najlepiej? Mogą to być:

  • odblaskowe szelki dla psa,

  • chusta,

  • smycz,

  • obroża dla psa z odblaskiem.

Jak sam widzisz, opcji do wyboru jest naprawdę wiele. Teraz już warto jedynie rozważyć, które odblaski dla psa będą najwygodniejsze dla Twojego czworonoga. Kto wie, może Twój pies ma zupełnie inny gust?

Akcesoria wyposażone w odblaski dla psa – na które modele warto postawić?

Chociaż opcji wyboru jest wiele, naszym zdaniem powinieneś wybrać takie akcesoria, z których psiak będzie korzystał najczęściej. Jeżeli maluch nie przepada za chodzeniem w szelkach, warto wybrać stylową chustę z odblaskowym emblematem lub obrożę. Która z tych dwóch opcji jest najlepsza? To oczywiście zależy od indywidualnych preferencji psiaka i opiekuna, ale również… sierści.

Im psiak ma dłuższą i bardziej puchatą sierść, tym obroża będzie w jego przypadku mniej widoczna – takie działanie mija się z celem. Warto więc wybrać chustę dla psa z widocznym odblaskowym emblematem. Czworonogi o stosunkowo krótkiej sierści (oraz mniejsze rasy) mogą z kolei dobrze czuć się podczas noszenia obroży odblaskowej. Tutaj opiekun ma szerokie pole do manewru.

A Ty, kupiłeś już swojemu pupilowi odblaski dla psa na nadchodzącą jesień? Koniecznie daj nam znać w komentarzu!